Inherit Link (8.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Teaser
pt: Resumo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
