Inherit Link (8.x-1.0-rc5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
