Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Error
be: Памылка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
