Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Author
cs: Autor

en: unpublished
cs: skryto

en: Error
cs: Chyba

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Go back
cs: Krok zpět
