Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: unpublished
et: avaldamata

en: Error
et: Viga

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Go back
et: Mine tagasi
