Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Error
fi: Virhe

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Go back
fi: Palaa takaisin
