Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Error
hi: त्रुटि

en: Visibility
hi: दर्शनीयता
