Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Author
hr: Autor

en: Error
hr: Greška

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
