Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Author
id: Penulis

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Error
id: Kesalahan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Go back
id: Kembali
