Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Author
is: Höfundur

en: unpublished
is: óbirt

en: Error
is: Villa

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Go back
is: Til baka
