Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Error
pl: Błąd

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Go back
pl: Wróć

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.
