Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Author
ro: Autor

en: Error
ro: Eroare

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Go back
ro: Înapoi
