Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Author
sv: Författare

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Error
sv: Fel

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Go back
sv: Tillbaka

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Select an element
sv: Välj ett element
