Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Author
tr: Yazar

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Error
tr: Hata

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Go back
tr: Geri dön
