Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Error
da: Fejl

en: Visibility
da: Synlighed

en: Go back
da: Gå tilbage

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Select an element
da: Vælg et element
