Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Author
de: Autor

en: unpublished
de: nicht veröffentlicht

en: Error
de: Fehler

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Go back
de: Zurück

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.

en: Select element
de: Element auswählen

en: Select an element
de: Ein Element auswählen
