Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Author
eu: Egilea

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Error
eu: Errorea

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna
