Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Error
fa: خطا

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
