Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Author
fr: Auteur

en: unpublished
fr: non publié

en: Error
fr: Erreur

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Go back
fr: Retour

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Select an element
fr: Sélectionner un élément
