Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Author
gl: Autor/a

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Error
gl: Erro

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Go back
gl: Voltar

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
