Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Author
hu: Szerző

en: unpublished
hu: rejtett

en: Error
hu: Hiba

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Go back
hu: Vissza

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
