Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Error
nl: Fout

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Go back
nl: Ga terug

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Select an element
nl: Element selecteren
