Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Author
pt: Autor

en: unpublished
pt: não publicado

en: Error
pt: Erro

en: Visibility
pt: Visibilidade
