Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: unpublished
ru: неопубликовано

en: Error
ru: Ошибка

en: Visibility
ru: Видимость

en: Go back
ru: Назад

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
