Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Author
sk: Autor

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Error
sk: Chyba

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Go back
sk: Ísť naspäť
