Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Error
ta: பிழை

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை
