Inline documentation (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Author
ca: Autor

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Go back
ca: Torna enrere
