Inline documentation (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Author
es: Autor

en: unpublished
es: sin publicar

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Go back
es: Regresar

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Select an element
es: Seleccione un elemento
