Inline documentation (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Author
lt: Autorius

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Error
lt: Klaida

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Select an element
lt: Pasirinkite elementą
