Inline documentation (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Error
uk: Помилка

en: Visibility
uk: Видимість

en: Go back
uk: Назад

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Select an element
uk: Виберіть елемент
