Inline documentation (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Author
ar: المؤلف

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Error
ar: خطأ

en: Visibility
ar: الرؤية
