Inline documentation (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Author
az: Müəllif

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Error
az: Səhv

en: Visibility
az: Görünüş
