Inline documentation (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Author
ja: 投稿者

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Error
ja: エラー

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Go back
ja: 戻る

en: Select an element
ja: 要素を選択
