Inline documentation (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Error
lv: Kļūda

en: Visibility
lv: Redzamība
