Inline documentation (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Author
vi: Tác giả

en: Error
vi: Lỗi

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Go back
vi: Quay lại
