Inline Entity Form (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: node
ast: noyu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
