Inline Entity Form (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
