Inline Entity Form (8.x-1.0-rc11) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: node
hu: tartalom

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: nodes
hu: tartalmak

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Inline Entity Form
hu: Beágyazott entitás űrlap

en: Provides a widget for inline management (creation, modification, removal) of referenced entities.
hu: Egy felületi elemet biztosít a hivatkozott entitások tartalomba illesztésének kezeléséhez (létrehozás, módosítás, eltávolítás).

en: Add new @type_singular
hu: Új @type_singular hozzáadása

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
hu: @entities_count / @cardinality_count engedélyezett @label hozzáadva.

en: Add existing @type_singular
hu: Meglévő @type_singular hozzáadása

en: Add @type_singular
hu: @type_singular hozzáadása

en: The selected @label has already been added.
hu: A kiválasztott @label már hozzá lett adva.

en: Allow users to add existing @label.
hu: Már létező @label hozzáadását teszi lehetővé a felhasználóknak.

en: Delete this @type_singular from the system.
hu: @type_singular törlése a rendszerből

en: There are no entities matching "%value".
hu: Nincs „%value” értéknek megfelelő entitás.

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
hu: %value nevet több entitás is viseli. Az azonosító zárójelben való mögé írásával azonban pontosabban behatárolható, például „@value (@id)”.

en: Multiple entities match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
hu: „%multiple” mintára több entitás is illeszkedik. Az azonosító zárójelben való mögé írásával azonban pontosabban behatárolható, például „@value (@id)”.

en: Update @type_singular
hu: @type_singular frissítése

en: Create @type_singular
hu: @type_singular létrehozása

en: Override labels
hu: Címkék felülírása

en: Singular label
hu: Egyes számú címke

en: Plural label
hu: Többes számú címke

en: Allow users to add new @label.
hu: Új @label hozzáadását teszi lehetővé a felhasználóknak.

en: Inline entity reference display format settings
hu: Beágyazott entitáshivatkozás megjelenítési formátumának beállításai

en: Label (singular)
hu: Címke (egyes szám)

en: Label (plural)
hu: Címke (többes szám)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
hu: Felülírt címkék vannak használatban: %singular és %plural

en: Default labels are used.
hu: Alapértelmezett címkék vannak használatban.

en: Are you sure you want to remove this %entity_type?
hu: %entity_type biztosan törölhető?

en: Allow new
hu: Új engedélyezése

en: Allow existing
hu: Már létező engedélyezése

en: New @label can be added.
hu: Új @label hozzáadható.

en: New @label can not be created.
hu: Új @label nem hozható létre.

en: Existing @label can not be referenced.
hu: Már létező @label nem hivatkozható.

en: Inline entity form - Complex
hu: <em>Inline entity form</em> – Összetett

en: Inline entity form - Simple
hu: <em>Inline entity form</em> – Egyszerű

en: Unable to load the referenced entity.
hu: Nem lehet betölteni a hivatkozott entitást.

en: @entity_type entities
hu: @entity_type entitások

en: Form mode: @mode
hu: Űrlapmód: @mode
