Inline Entity Form (8.x-1.0-rc13) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Published
ca: Publicat

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: N/A
ca: No aplica

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Add new @type_singular
ca: Afegeix nou @type_singular

en: There are no entities matching "%value".
ca: No hi ha entitats que coincideixin amb "%value".

en: Update @type_singular
ca: Actualitza @type_singular
