Inline Entity Form (8.x-1.0-rc6) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Published
pl: Opublikowane

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: N/A
pl: niedostępne

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: node
pl: zawartość

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: nodes
pl: węzły

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Form mode
pl: Tryb formularza

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Provides a widget for inline management (creation, modification, removal) of referenced entities.
pl: Udostępnia kontrolkę do bezpośredniej edycji (tworzenia, edycji, usuwania) powiązanych encji.

en: Add new @type_singular
pl: Dodaj nowy @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
pl: Dodano @entities_count z @cardinality_count dozwolonych @label.

en: Add existing @type_singular
pl: Dodaj istniejący @type_singular

en: Add @type_singular
pl: Dodaj @type_singular

en: The selected @label has already been added.
pl: Wybrany  @label został już dodany.

en: Allow users to add existing @label.
pl: Pozwól użytkownikom dodawać istniejące @label.

en: Are you sure you want to remove %label?
pl: Masz pewność, że chcesz usunąć %label?

en: Delete this @type_singular from the system.
pl: Usuń @type_singular z systemu.

en: There are no entities matching "%value".
pl: Brak encji pasujących do "%value".

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
pl: Wiele encji ma nazwę %value. Należy wskazać właściwą dodając identyfikator w nawiasach, przykładowo "@value (@id)".

en: Multiple entities match this reference; "%multiple". Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)".
pl: Wiele encji pasuje do tej referencji;  "%multiple". Należy wskazać właściwą dodając identyfikator w nawiasach, przykładowo "@value (@id)".

en: Update @type_singular
pl: Zaktualizuj @type_singular

en: Create @type_singular
pl: Utwórz @type_singular

en: Override labels
pl: Nadpisz etykiety

en: Singular label
pl: Etykiety dla liczby pojedynczej

en: Plural label
pl: Etykieta dla liczby mnogiej

en: Allow users to add new @label.
pl: Zezwól użytkownikom na dodawanie @label.

en: Label (singular)
pl: Etykieta (liczba pojedyncza)

en: Label (plural)
pl: Etykieta (liczba mnoga)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
pl: W użyciu są nadpisane etykiety: %singular i %plural

en: Default labels are used.
pl: Używane są domyślne etykiety.

en: Are you sure you want to remove this %entity_type?
pl: Masz pewność, że chcesz usunąć %entity_type?

en: Allow new
pl: Zezwól na dodawanie nowych

en: New @label can be added.
pl: Nowy element typu @label może zostać dodany.

en: New @label can not be created.
pl: Nie można więcej dodawać elementów typu @label.

en: Inline entity form - Complex
pl: Inline entity form - Rozbudowany

en: Inline entity form - Simple
pl: Inline entity form - Prosty

en: Unable to load the referenced entity.
pl: Nie udało się załadować wywoływanej encji.

en: @entity_type entities
pl: encji @entity_type

en: Form mode: @mode
pl: Tryb formularza: @mode
