Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Published
ar: منشور

en: N/A
ar: غير موجود

en: Sort order
ar: الترتيب

en: node
ar: عقدة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة
