Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: Sort order
az: Sırala

en: node
az: material

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: nodes
az: nodlar

en: Form mode
az: Forma rejimi
