Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Published
be: Апублікавана

en: N/A
be: Не даступна

en: node
be: матэрыял

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: nodes
be: матар'ялы

en: Form mode
be: Лад анкетаў
