Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Sort order
cs: Pořadí

en: node
cs: uzel

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Unpublished
cs: Skryto

en: nodes
cs: uzly

en: Form mode
cs: Režim formuláře
