Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: node
el: κόμβος

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας
