Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Published
eu: Argitaratua

en: node
eu: nodoa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: nodes
eu: nodoak
