Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Published
fi: Julkaistu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: node
fi: solmu

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: nodes
fi: solmut

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Add existing @type_singular
fi: Lisää olemassaoleva @type_singular

en: Add @type_singular
fi: Lisää @type_singular

en: The selected @label has already been added.
fi: Valittu @label on jo lisätty.
