Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Published
gl: Publicado

en: N/A
gl: N/D

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: node
gl: nodo

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: nodes
gl: nodos

en: Add existing @type_singular
gl: Engadir @type_singular existente

en: Add @type_singular
gl: Engadir @type_singular

en: The selected @label has already been added.
gl: A @label seleccionada xa foi engadida.

en: Override labels
gl: Sobrescribir etiquetas

en: Label (singular)
gl: Etiqueta (singular)

en: Label (plural)
gl: Etiqueta (plural)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
gl: Estanse a usar etiquetas sobrescritas: %singular e %plural
