Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Published
he: מפורסם

en: N/A
he: -ללא-

en: Sort order
he: סדר מיון

en: node
he: פריט תוכן

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Form mode
he: מצב טופס
