Inline Entity Revision Form (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Published
hu: Közzétéve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: node
hu: tartalom

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: nodes
hu: tartalmak

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: Add existing @type_singular
hu: Meglévő @type_singular hozzáadása

en: Add @type_singular
hu: @type_singular hozzáadása

en: The selected @label has already been added.
hu: A kiválasztott @label már hozzá lett adva.

en: Override labels
hu: Címkék felülírása

en: Singular label
hu: Egyes számú címke

en: Plural label
hu: Többes számú címke

en: Inline entity reference display format settings
hu: Beágyazott entitáshivatkozás megjelenítési formátumának beállításai

en: Label (singular)
hu: Címke (egyes szám)

en: Label (plural)
hu: Címke (többes szám)

en: Overriden labels are used: %singular and %plural
hu: Felülírt címkék vannak használatban: %singular és %plural

en: Default labels are used.
hu: Alapértelmezett címkék vannak használatban.

en: Allow new
hu: Új engedélyezése

en: Allow existing
hu: Már létező engedélyezése

en: Unable to load the referenced entity.
hu: Nem lehet betölteni a hivatkozott entitást.

en: @entity_type entities
hu: @entity_type entitások

en: Form mode: @mode
hu: Űrlapmód: @mode
